טיפול תודעתי אנרגטי ורגשי

מה זה טיפול אנרגטי ואיך זה משתלב בטיפול התנהגותי, קוגניטיבי ורגשי?

השילוב הייחודי שלי הוא בין הטיפול הרגשי ותודעתי המאפשר להביא לשינוי בדפוסי החשיבה, בדפוסי התנהגות ושיפור בחיים, לבין הטיפול האנרגטי, אשר מגיע למקומות הלא מודעים של המטופל. זה מביא לתהליך שלם יותר, לעיתים קרובות גם מהיר יותר.

במהלך טיפול האנרגטי, ראשית, מתבצע ניקוי הגוף האנרגטי שלנו. אנו מסתובבים בעולם פוגשים אנשים וחפצים שונים, לכן הגוף שלנו מתערבב עם כל מיני אנרגיות הלא תואמות לנו. אנרגיות נמוכות אלו עשויות להשפיע על הרגשה שלנו כמו: תשישות, עייפות, חולי, קושי בריכוז, חוסר חיוניות, חוסר שמחה והתלהבות.

הניקוי מאפשר לשחרר את האנרגיות הללו ולהחליף אותם באנרגיות חיוביות, בריאות ותואמות לנו. לאחר שעשינו טיהור אנרגטי, פתיחת צ'אקרות חסומות, סגירת הילה לאחריי שזיהתה כפרוצה, אני מטעינה את הגוף באנרגיה חדשה, עוצמתית וטהורה, אשר מגיעה הישר מהבריאה ועוברת דרכי, דרך כפות ידי.

בנוסף, טיפול אנרגטי עוסק בריפוי וההקלה בכאבים באיברים שונים בגוף כמו, כאבי גב, כאבי ראש , מגרנות, כאבי פרקים, אלרגיות ועוד. 

הטיפול מתבצע על המיטה כמעט ללא מגע או מגע קל, נעשית סריקת גוף לגילוי בעיות או כאבים שונים.

במהלך הטיפול אם יש צורך אני עושה ניתוח אנרגטי שכולו נעשה בדמיון עם קלים אנרגטיים (ללא שום התערבות פולשנית).

תחום נוסף בו עוסק הטיפול האנרגטי, הוא ניתוק כבלים אנרגטיים שנוצרו במהלך מערכות היחסים והשאירו משקעים אנרגטיים.

במהלך החיים אנו יוצרים ובונים מערכות יחסים שונים, אותם המערכות גורמות לנו ליצור גם כבלים או קשרים אנרגטיים אל האדם השני. כבלים אלו אינם רצויים, ובטיפול ניתן ורצוי לשחרר ולנתק אותם. ניתוק כבלים אנרגטיים יכול לעזור ולגרום ליחסים להיות יותר בריאים ואם יש צורך, להתנתק לחלוטין מאנרגיה של אותו אדם.

בנוסף, בתהליך אנרגטי ע"י דמיון מודרך ניתן לשנות ולשחרר את האמונות המקבילות והפחדים שמתלווים אליהם. כל זה במקביל לתהליך הרגשי, התנהגותי ומחשבתי, שאנו עושים בפגישה.

כמו כן, אני מתייחסת בטיפול לאלמנטים רוחניים בחיינו: כיצד להיכנס לתדר גבוה ונעים יותר לשמור עליו, כיצד להגן על עצמנו מאנרגיות שליליות, ואך להפוך להיות המרפא של עצמך.

במהלך הטיפול אני נותנת כלים פרקטיים ופשוטים על מנת שתוכלי להשתמש בהם ולשנות את המציאות הרצויה לך.

איפה הטיפול מתקיים?

הקליניקה שלי נמצאת בקדימה. מגיעים אליי לטיפול מכל אזור המרכז והשרון. ניתן לקיים את הטיפול גם בשיחת וידאו, מכל מקום בו אתם נמצאים בארץ ובעולם. טיפול אנרגטי ניתן לבצע גם מרחוק, ללא נוכחותכם.

כמה עולה טיפול?

פגישה טיפולית אורכה כ-60 דקות ועולה 300 ש"ח.עלות של טיפול אנרגטי מרחוק, שלא במסגרת של פגישה בקליניקה, הוא 300 ש"ח.

אשמח לעזור גם לך וללוות אותך בדרך להגשמה העצמית שלך, מוכנה לצאת לדרך?

לפרטים נוספים על טיפול תודעתי אנרגטי ורגשי, מלאי את הפרטים שלך ואשמח לחזור אליך בהקדם.