סדנאות מודעות

סדנאות המאפשרות לכל אדם להכיר טוב יותר את עצמו וכך להבין איך הוא יכול לשפר את חייו ולהתפתח ברמה האישית.

במהלך הסדנה נעשה שימוש בקלפי טיפול, מדיטציות, מיינדפולנס, דימיון מודרך, כל אלו יעזרו לך להעמיק בהיכרות ובמודעות העצמית ולהתחבר ליכולות שלך והכי חשוב - לצמוח מכך.

סדנה
"להיות האישה שאת!"

זו הזמנה לסדנה משנה חיים שתאפשר לך לברוא את המציאות הרצויה לך.

אני מזמינה אותך, אשה יקרה למסע משותף ומרתק יחד איתי!

מסע של שישה מפגשים בהם נעמיק את הריפוי ונעשה מעבר אל תוך הווית האור, נתחבר אל הילדה פנימית שלך, נסתכל לה בעיניים ונזכיר לה כמה היא אהובה ומוגנת.

בכל אחת מאתנו נמצאת ילדה קטנה.

ילדה קטנה ומתוקה, שגדלה להיות אשה בוגרת, לפעמים אנחנו שופטות אותה, מאוכזבות ממנה, לא בקשר אתה כמעט ולפעמים אפילו מנותקות לגמרי...כל אחת עם הסיפור משלה.

כמוני, את בוודאי אישה שלקחה על כתפייה הרבה תפקידים. הקמנו משפחה, בנינו קריירה, נולדו לנו ילדים ואולי גם נכדים. אבל בתוכנו עמוק, נמצאת ילדה קטנה, שממתינה לנו כל השנים.

היא מבקשת שנתייחס אליה, אל הרגשות שלה, היא מבקשת מאתנו שנראה אותה, נזהה את הכאב שלה, נחווה אותו, נרפא אותו ונשחרר אותה לצמיחה והתפתחות רגשית במילים אחרות היא רוצה שנחזור להיות חברות טובות כמו פעם.

ברגע שנרפא את הילדה הפנימית ואת פצעי הילדות שספגה מלידה ובמהלך כל חייה, אז נגלה את עצמנו, נתחבר ונחווה את האותנטיות שלנו, נקבל חזרה את כוחותינו, את הכלים הפנימיים והמתנות שאיתן באנו לעולם הזה. בתוכנו נמצאים כל הכלים לריפוי הילדה הפנימית, זאת מתנה עוצמתית שאתה נולדנו.

אז מה תקבלי בסדנה?

במהלך שישה  מפגשים בני שעתיים כל מפגש, נעבור מספר תחנות בחיינו, מלידה, דרך גיל הבגרות אל עולם הנשיות.

בכל אחת מהתחנות נלמד להכיר את הילדה הפנימית יותר לעומק, נתחבר אליה, נאפשר לה להרגיש, להתבונן, לחוות ולהיזכר בכל אותם רגשות ותוך כדי המסע נרפא את אותם הזיכרונות ונשחרר את פצעי הילדות.

במהלך המסע המופלא שלנו נלמד לזהות את הרגשות, נתבונן בהם על מנת לפתח מודעות לקיומם, ובעיקר נלמד להתמודד עם כל רגש מהמקום הבוגר והשלם בחיינו.

כל המפגשים ילוו באנרגיה רכה, קסומה, מרפאה ומשחררת, באווירה חמה ואוהבת עם המון מקום להכלה והבנה, וכך תרגישו בטוחות ומוגנות.

כמה עולה הסדנא?

עלות הסדנא: 2300 ש"ח

מאחר ואני משיקה את הסדנה בימים אלה

אני מעניקה לך באהבה את הסדנא

במחיר השקה : 1500 ₪!

*ניתן לפרוס ל-3 תשלומים

בנוסף להנחה המשמעותית אני מעניקה לך בונוס מדהים של 60 דקות של טיפול אנרגטי אישי בשווי 300 ₪.

אשמח לעזור גם לך וללוות אותך בדרך להיות האישה שאת, מוכנה לצאת לדרך?

לפרטים נוספים על הסדנא הבאה מלאי את הפרטים שלך ואני אחזור אליך בהקדם.